Ostatní

Problém s připojením do domény

V případě že se nelze připojit do domény, ověřte zda je funkční připojení k místní síti a zda se připojujete do správné domény, do které máte přístup. Připojení do domény je komplikovaná záležitost vyžadující odborné znalosti a rozsáhlé praktické znalosti. V případě že si s připojením do domény nevíte rady, obraťte se na odborníky, kteří tomu opravdu rozumí a s nastavením Vám rádi pomohou nebo připojení k doméně nastaví kompletně za Vás a ušetří tak Váš čas a starosti.


Problémy se sdílením dat v síti

 


Problémy se sdílením tiskáren v síti

Pokud se nemůžete připojit / nalézt tiskárnu v síti ověřte si zda je tiskárna zapnutá. 


 

Ransomware

Dávejte si v současné době pozor na viry typu Ransomware. Jde o velmi nebezpečnou nákazu, která způsobí zašifrování dat na Vašem pevném disku i v síti. Odvirování je velmi problematické, neboť jde o tzv. plovoucí kód, který jen tak lehce, mnohdy vůbec nejde dešifrovat. Proto naše rada je ZÁLOHUJTE !!!

29.9.2016

Naše dotazy nás inspirují a občas se nestačíme divit, jaké neuvěřitelné \"věci\" nám dokážou obchodníci a eshopy prodat, nebo dokonce vnutit. Nenechte se zmást reklamami různých pozemšťanů a mimozemšťanů, či jiných maskotů. Používejte selský rozum a neváhejte se poradit s odborníky. Ne však s těmi co u nich nakupujete.

29.02.2016

Důležité: pro ant. produkty ESET byla vydána důležitá aktualizace 13103, která opravuje neopodstatněné blokování některých webových stránek. Aktualizace, která tento nedostatek řeší, je uvolněna a bude stažena automaticky.

30.11.2015

Pokud se chystáte pořídit novou grafickou kartu ze stáje AMD nebo NVIDIA, doporučujeme s nákupem počkat. Obě firmy se chystají zlevnit některé řady svých grafických karet, slevy by se měli projevit v prosinci také u nás v ČR.

>> Starší aktuality

iEdit Copyright 2012 © Altercom s.r.o.