Víme víc, víme jak ...

Hledáte-li více profesionálních informací, případně byste se chtěli dále dovzdělávat v našem oboru pak stránka Víme víc, víme jak a webová prezentace www.digitop.cz jsou určeny právě Vám. A abychom získali Vaší důvěru v naše znalosti a schopnosti uvádíme několik zásadních informací. Rozhodněte se, zda  jsou Vám naše vědomosti prospěšné a zda budou pro Vás mít očekávaný přínos.

Víme jak, víme proč? Protože….

 • Naše společnost čerpá ze svých dlouholetých zkušeností v oblastech informatiky a elektroniky.
 • Disponujeme s oprávněním v oblasti elektrotechniky a elektroniky.
 • Věnujeme se nejen opravám, ale i poradenství.
 • Stále studujeme nové technologie a naši kolegové se pravidelně dovzdělávají.
 • Máme i dlouholetou zkušenost s výukou na státních školách středoškolského typu.
 • Nenecháváme se ovlivňovat a ani zmanipulovat reklamními informacemi.
 • Používáme nejen logiku, ale především přírodní vědy a disciplíny jako např. matematika a fyzika.
 • Rozeznáváme co je technicky možné a co nikoliv.
 • Nejsme Vázáni žádnou zásadně se zavazující smlouvou s konkrétním výrobcem. Pokud jsme partnery některých firem tak z přesvědčení o jejich kvalitách.
 • Vše co Vám doporučujeme buď sami používáme, nebo bychom si sami zakoupili a provozovali k danému účelu.
 • Začínáme tam kde jiné firmy mnohdy končí.
 • Upřednostňujeme kvalitu před ostatními parametry.


Víme víc…. (www.digitop.cz)

Proto, abychom se mohli rozhodovat zda daný výrobek případně služba má pro nás smysl, měli bychom porozumět technologii nebo případné technice servisu. Na stránkách www.digitop.cz najdete podrobné informace vztahující se k nejrůznějším komoditám a technologiím a tak můžete porovnat a opatřit si dostatečné důkazy pro svá tvrzení, případně pro tvrzení obchodníků, prodejců nebo servisních techniků.

Pokud na uvedených stránkách Vámi hledanou informaci nenaleznete tak nás jistě kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím online poradny. Bude-li Váš dotaz na Vámi poptávanou technologii častý je pravděpodobné, že se na uvedených stránkách brzy zveřejní.
 

Ransomware

Dávejte si v současné době pozor na viry typu Ransomware. Jde o velmi nebezpečnou nákazu, která způsobí zašifrování dat na Vašem pevném disku i v síti. Odvirování je velmi problematické, neboť jde o tzv. plovoucí kód, který jen tak lehce, mnohdy vůbec nejde dešifrovat. Proto naše rada je ZÁLOHUJTE !!!

29.9.2016

Naše dotazy nás inspirují a občas se nestačíme divit, jaké neuvěřitelné \"věci\" nám dokážou obchodníci a eshopy prodat, nebo dokonce vnutit. Nenechte se zmást reklamami různých pozemšťanů a mimozemšťanů, či jiných maskotů. Používejte selský rozum a neváhejte se poradit s odborníky. Ne však s těmi co u nich nakupujete.

29.02.2016

Důležité: pro ant. produkty ESET byla vydána důležitá aktualizace 13103, která opravuje neopodstatněné blokování některých webových stránek. Aktualizace, která tento nedostatek řeší, je uvolněna a bude stažena automaticky.

30.11.2015

Pokud se chystáte pořídit novou grafickou kartu ze stáje AMD nebo NVIDIA, doporučujeme s nákupem počkat. Obě firmy se chystají zlevnit některé řady svých grafických karet, slevy by se měli projevit v prosinci také u nás v ČR.

>> Starší aktuality

iEdit Copyright 2012 © Altercom s.r.o.