Sítě

Datové sítě, systémy a komunikace jsou v dnešní moderní době na vzestupu. Nejvíce se rozšiřují bezdrátové sítě (WiFi) a internetové systémy. Není mnoho lidí, zejména ve městech, kteří by si dovedli jen představit jediný den bez internetu a komunikace s lidmi prostřednictvím elektronických systémů. Facebook, ICQ, Skype, emaily, sdíleníobsahu, atd. jsou systémy, které se bez internetu a tedy datové komunikace vůbec neobejdou. Bohužel, má každé pozitivum i své negativum a to platí u datových sítí zcela bezezbytku. Nejvíce si naši klienti stěžují na nedostatky v podobě výpadků a špatné funkce. Svět sítí je však tak obsáhlý, ale i složitý, že najít jednoznačná řešení pro ten čí onen problém je téměř nemožné. Proto jsme se soustředili pouze na problémy, které si vy uživatelé můžete sami diagnostikovat a případně odstranit. Na ostatní potíže jsou zde specializované servisy (jako je ten náš), které mají dlouholeté zkušenosti a obsáhlé znalosti, které společně s logickým uvažováním dokážou využít pro vyřešení Vašeho problému.
V pravém menu si můžete vybrat kategorii, která Vás zajímá. Průběžně se snažíme doplňovat informace a obsah v daných kategoriích tak nejrychleji, jak je to možné.
 

Ransomware

Dávejte si v současné době pozor na viry typu Ransomware. Jde o velmi nebezpečnou nákazu, která způsobí zašifrování dat na Vašem pevném disku i v síti. Odvirování je velmi problematické, neboť jde o tzv. plovoucí kód, který jen tak lehce, mnohdy vůbec nejde dešifrovat. Proto naše rada je ZÁLOHUJTE !!!

29.9.2016

Naše dotazy nás inspirují a občas se nestačíme divit, jaké neuvěřitelné \"věci\" nám dokážou obchodníci a eshopy prodat, nebo dokonce vnutit. Nenechte se zmást reklamami různých pozemšťanů a mimozemšťanů, či jiných maskotů. Používejte selský rozum a neváhejte se poradit s odborníky. Ne však s těmi co u nich nakupujete.

29.02.2016

Důležité: pro ant. produkty ESET byla vydána důležitá aktualizace 13103, která opravuje neopodstatněné blokování některých webových stránek. Aktualizace, která tento nedostatek řeší, je uvolněna a bude stažena automaticky.

30.11.2015

Pokud se chystáte pořídit novou grafickou kartu ze stáje AMD nebo NVIDIA, doporučujeme s nákupem počkat. Obě firmy se chystají zlevnit některé řady svých grafických karet, slevy by se měli projevit v prosinci také u nás v ČR.

>> Starší aktuality

iEdit Copyright 2012 © Altercom s.r.o.